MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7198319
nr 719 8319
Byrå
Sekelskifte 1900, längd: 86, djup: 49, höjd: 92
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:31:54
150 kr
250 kr
550 kr
550 kr
600 kr
750 kr